Nový web už čoskoro!

Vitajte v spoločnosti DELWAY s.r.o.

Gro našej spoločnosti sú komplexné energetické služby a to vypracovanie energetických certifikátov, projektových energetických hodnotení, energetických auditov a podobne... Naše služby a produkty sa využívajú hlavne pri projektovaní stavieb, kolaudácii, predaji budov a čerpaní fondov. Náš druhý pilier spoločnosti je čistenie a dezinfekcia vetracích potrubí, dlhotrvácna dezinfekcia plôch. Základ čoho sa držíme v našom podnikaní je aby sme Vám ponúkli našu profesionalitu, spoľahlivosť a hlavne ľudský prístup. Snažíme sa byť ústretový a zanechať len dobrý pocit z našej spolupráce, pretože spokojní zákazníci sú to čo nás ženie vpred.

Ponúkame

Snažíme sa byť ústretoví a zanechať len dobrý pocit z našej spolupráce, pretože spokojní zákazníci sú to čo nás ženie vpred.

image

Energetické certifikáty

Profesionálne vypracovanie energetických certifikátov za bezkonkurenčné ceny a v krátkom čase.

image

Energetické audity

Vypracovanie komplexných energetických auditov pre podniky a pre všetky typy stavieb, či už zo zákonnej povinnosti alebo pri čerpaní fondov a podobne.

image

Projektové energetické hodnotenie

Zhodnotíme Váš projekt pri novostavbe alebo rekonštrukcií, aby ste splnili všetky normy a zákonne povinnosti.

Prečo si vybrať nás?

Rýchlosť

Vďaka nášmu početnému a skúsenému tímu, vieme naše služby a produkty dodať vo veľmi krátkom čase, čo je jedna z najväčších výhod oproti konkurencii.

Cena

Pravidelne sledujeme trh v každom kúte Slovenska a prispôsobujeme našu cenu tak, aby sme Vám poskytli najlepšiu cenu pre Vašu stavbu.

Pôsobnosť

Vďaka našej obchodnej sieti v rámci celej republiky vám vieme poskytnúť naše služby
v každom kúte Slovenska bez príplatkov
za cestovanie.

Profesionalita

Náš tím má za sebou vypracovaných viac ako
12 000
certifikátov,
auditov
a projektových hodnotení.